Pagina's

HET PROJECT

Wij wilden iets geks doen...die dames van de breiworkshop van dinsdagavond. En toen kwam het idee dat creatief zijn ook voor de goede doel kan! Op 19 oktober breien enhaken wij 24 uur lang. De opbrengst van de actie doneren we aan het Ronald McDonald Huis in Rotterdam In dit blog lees je alles over de voorbereidingen, de deelnemers en de uitkomsten.

We wanted to make something crazy...us, the ladies from the knitting club of Tuesday evening. And then came the idea that we can do something for charity! On 19th October we are going to knit and crochet 24 hours long and the margin we will donate to the Ronald McDonald Huis in Rotterdam.In this blog you can read about the preparations, the participants and the event itself.

Veiling items

 Prachtige driehoeksjaal. Klik op de link om te bieden.

Een hippe muts met pompon in neonkleuren. Klik hier om hem te beiden

Een bloemtasje of toch gewoon een tasje. Voor meer informatie, klik op de link.

Een groen vest maat 42-44. Klik hier voor meer informatie.

Een warme gebreide col. Klik hier voor meer informatie.

http://link.marktplaats.nl/709546041

Granny stripe sjaal. Klik op de link om te bieden

Look-alike bodywrap naar het design van Mark Jacobs. Klik op de link om te bieden

Een tasje in neon roze met grijs met een bloemetjes accent. Klik hier om te bieden.

Een driekhoekssjaal van Jaipurgaren. Klik hier om op dit item te bieden voor het goede doel.

Gebreid kussen van Katia garen. Bieden kan via deze link.

Gebreide poef. Bieden kan via deze link.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten